Opublikowano Dodaj komentarz

Wygraj tylko wiertarką w Fortnite

Używając tylko tactical SMG czyli popularnej wiertareczki wygraj grę. To jest challenge w Fortnite, który postaram się wykonać. Gram głównie na boty w Fortnite aby było trochę łatwiej czyli nmie na swoim głównym koncie. Ponieważ przy okazji bije rekord fragów jedną bronią.

Czytaj dalej Wygraj tylko wiertarką w Fortnite
Opublikowano Dodaj komentarz

Kręcę kołem fortuny po każdym fragu w Fortnite

Bardzo przyjemny challenge w Fortnite, który polega na tym, że po każdym kill-u w grze muszę zakręcić kołem fortnite aby dowiedzieć się jakie mam zadanie do zrobienia. Do czasu zanim nie zrobię zadania z koła nie mogę zdobyć kolejnego fraga. Grałem w tej partii na botów, gdyż tak jest prościej wykonać wiele zadań z koła fortuny

Czytaj dalej Kręcę kołem fortuny po każdym fragu w Fortnite
Opublikowano Dodaj komentarz

Fortnite bez patrzenia – gram na ślepo !

Dziś odcinek z Fortnite w którym gram z zamkniętymi oczami a dokładnie w worku na głowie. Gram nic nie widząc. Sprtawdź jak wyszedł ten wykokszony odcinek z Fortnite. Polecam obejrzeć do końca, bo nawet udało mi się zdobyć fraga w dwóch gierkach.

Czytaj dalej Fortnite bez patrzenia – gram na ślepo !
Opublikowano Dodaj komentarz

Fortnite bez klawiszy w klawiaturze

Ten odcinek na pewno się Wam spodoba, bo grałem w Fortnite z wyciągniętymi przycskami z mechanicznej klawiatury ( nie róbcie tego w domu xD ). Na szczęście moja klawiatura Corsair dała radę i bez problemów ją później sam złożyłem.

Czytaj dalej Fortnite bez klawiszy w klawiaturze