Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki Skybase jest najlepszy w Fortnite?

Dziś Szymek sprawdza, który skybase jest najlepszy i najskuteczniejszy w Fortnite. Skybase to bardzo fajna zabawa w której chodzi o to aby budować ponad mapą na samej górze i przemieszczać do strefy licząc na to, że przeciwnicy nas nie zauważą…

Czytaj dalej Jaki Skybase jest najlepszy w Fortnite?
Opublikowano Dodaj komentarz

Babcia, która gra w Fortnite

babcia gra na komputerze w Fortnite

Dziś na odcinku uczę babcię grać w Fortnite – musisz to koniecznie zobaczyć. Babcie buduje 90-tki i dobrze strzela. Wbijajcie też na moje media społecznościowe, które pokazuję pod odcinkiem.

Czytaj dalej Babcia, która gra w Fortnite
Opublikowano Dodaj komentarz

Wygraj tylko wiertarką w Fortnite

Używając tylko tactical SMG czyli popularnej wiertareczki wygraj grę. To jest challenge w Fortnite, który postaram się wykonać. Gram głównie na boty w Fortnite aby było trochę łatwiej czyli nmie na swoim głównym koncie. Ponieważ przy okazji bije rekord fragów jedną bronią.

Czytaj dalej Wygraj tylko wiertarką w Fortnite
Opublikowano Dodaj komentarz

Kręcę kołem fortuny po każdym fragu w Fortnite

Bardzo przyjemny challenge w Fortnite, który polega na tym, że po każdym kill-u w grze muszę zakręcić kołem fortnite aby dowiedzieć się jakie mam zadanie do zrobienia. Do czasu zanim nie zrobię zadania z koła nie mogę zdobyć kolejnego fraga. Grałem w tej partii na botów, gdyż tak jest prościej wykonać wiele zadań z koła fortuny

Czytaj dalej Kręcę kołem fortuny po każdym fragu w Fortnite
Opublikowano Dodaj komentarz

Fortnite bez patrzenia – gram na ślepo !

Dziś odcinek z Fortnite w którym gram z zamkniętymi oczami a dokładnie w worku na głowie. Gram nic nie widząc. Sprtawdź jak wyszedł ten wykokszony odcinek z Fortnite. Polecam obejrzeć do końca, bo nawet udało mi się zdobyć fraga w dwóch gierkach.

Czytaj dalej Fortnite bez patrzenia – gram na ślepo !