Opublikowano Dodaj komentarz

Wygrałem piłkary na turnieju Pele Cup o skina

Na tym turnieju SOLO o skina wygrałem zestaw piłkarek wraz z emotką wiwat Pele. Turnie był bardzo fajny choć był problem z punktacją i proces liczenia punktów się wydłużył. Naprawdę było wiele emocji.

Czytaj dalej Wygrałem piłkary na turnieju Pele Cup o skina
Opublikowano Dodaj komentarz

Wygrana na turnieju streamerów w Fortnite Battle Royale

Ponownie wygraliśmy tym razem w trybie Battle Royale zajeliśmy drugie miejscce. Naprawdę spisaliśmy się świetnie wraz z Qkim, Smalczykiem oraz Matkiem. Innym zespołom z Polski również gratulujemy czyli ekipie Airnesta, Ewrona i Rafy.

Czytaj dalej Wygrana na turnieju streamerów w Fortnite Battle Royale
Opublikowano Dodaj komentarz

Dostałem KICK-a w FORTNITE za to co zrobiłem!

Odcinek w którym zostałem wyrzucony za tworzenie napisów na mapie w Fortnite. Grałem zwykłe solo i duo. Gierki były bardzo fajne i były też fajne reakcje. Zobacz co się działo w tym fortnajt-owym odcinku.

Czytaj dalej Dostałem KICK-a w FORTNITE za to co zrobiłem!
Opublikowano Dodaj komentarz

Podwójna pompa – Double pompa w Fortnite

Jest to właściwie pompa + rewolwer ale i tak wszyscy na taki zestaw mówią Double Pompa. Jest to stosunkowo nowy zestaw który w tym sezonie sprawdza się bardzo dobrze. Serdecznie polecam takie zestawienie broni w Fortnite.

Czytaj dalej Podwójna pompa – Double pompa w Fortnite
Opublikowano Dodaj komentarz

Gram z moją mamą w Fall Guys

W tym odcinku uczyłem moją mamę grać w Bardzo Fajną grę Fall Guys. Zobacz co tam się działo 🙂 Było bardzo śmiesznie i ogląda się to super. Jeśli ktoś jeszcze nie grał w Fall Guys to polecam taką gierkę.

Czytaj dalej Gram z moją mamą w Fall Guys
Opublikowano Dodaj komentarz

Jaki Skybase jest najlepszy w Fortnite?

Dziś Szymek sprawdza, który skybase jest najlepszy i najskuteczniejszy w Fortnite. Skybase to bardzo fajna zabawa w której chodzi o to aby budować ponad mapą na samej górze i przemieszczać do strefy licząc na to, że przeciwnicy nas nie zauważą…

Czytaj dalej Jaki Skybase jest najlepszy w Fortnite?